Tychy – Teatr Mały

Zespół Raz Dwa Trzy od lat podąża własną drogą i wierny jest swoim pomysłom i estetyce, dzięki czemu może cieszyć się niesłabnącą sympatią fanów i życzliwością krytyków. Kunsztownie skonstruowane teksty, bogactwo instrumentów, pasja i doskonałe aranżacje – to jego znaki charakterystyczne.

„Ważne piosenki” to wyjątkowa podróż po świecie muzycznych inspiracji zespołu Raz Dwa Trzy. Na ich tle Adam Nowak snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy. Zapraszamy do spędzenia wspólnego wieczoru i wysłuchania historii zamkniętych w „Ważnych piosenkach”.

One Response to Tychy – Teatr Mały

  • Jak powiedziałeś, Panie Adamie-stanowczo za rzadko u nas bywacie. Chociaż-roznosiło mnie na tym krzesełku;), więc następnym razem-”stojący” koncert proszę, nie trzeba będzie na czas owacji dla Was pozycji zmieniać:P Dziękuję za wczoraj-chapeau bas, Panowie-za każdym razem to jest magiczna podróż w Waszym towarzystwie w świat słowa i dźwięków, które nie wymagają dodatkowej oprawy, bo same w sobie niosą dokładnie tyle, ile niosą, nie potrzebując niczego więcej… 31 lutego był przecudny, wypowiedzi w tzw. międzyczasie-dodawały smaczku. Szacun za wykonanie koncertu, pomimo ewidentnych problemów z kaszlem wokalisty. Dla takiej! chrypki w głosie jestem w stanie zacząć palić, jak słowo daję:D Przeniesienie w innym wymiar, oderwanie się od małych smuteczków i życiowych dylematów i jedne z najlepiej wydanych pieniędzy-za każdym razem. Chcę takich razów jeszcze wiele-nie za parę lat, a jak najszybciej. „Małe” piosenki dopisuję do dużych osobistych radości i proszę o więcej. Szybkiego powrotu do zdrowia i powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Koncerty

« Poprzedni Miesiąc Grudzień 2019 Następny Miesiac »
Poniedziałek
Wtorek
Sroda
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Archiwum